Дзвін у Валдаї

Дзвін у Валдаї

Мабуть жоден турист, який приїжджає до Валдая, не відмовиться послухати і зателефонувати в дзвони. Подібна розвага пропонується в місцевому Музеї дзвонів. Дзвін тут відтворять екскурсоводи і дозволять зробити аудіозаписи. Навіть якщо ви відмовитеся від екскурсії то зателефонувати майже в кожен представлений у музеї дзвін і дзвіночок вам ніхто не завадить.

Як дістатися з Мюнхена в Ліхтенштейн

Як дістатися з Мюнхена в Ліхтенштейн

Мабуть найзручніший варіант щоб дістатися самостійно з Мюнхена в Ліхтенштейн - взяти машину напрокат. Відстань до Вадуца від Мюнхена близько 235 км час у дорозі прекрасними німецькими дорогами - близько 2 годин. Однак якщо такої можливості немає до Вадуца можна дістатися і на поїзді. Час у дорозі близько 5 годин. Необхідно буде зробити дві пересадки.

Пожежа

Пожежа

Пожега - хорватське місто, що знаходиться в жупанні Пожега-Славонія в східній частині країни. Місто стоїть на річці Орлява, що впадає в річку Саву в центральній Славонії. Навколо - довкола невисоких гірських хребтів родюча Пожиська долина.

Як дістатися з Мюнхена в Люксембург

Як дістатися з Мюнхена в Люксембург

Мабуть найзручніший спосіб щоб дістатися з Мюнхена в Люксембург - орендувати машину. Але навіть у цьому випадку шлях в один бік складе не менше 5 годин адже відстань між містами близько 520 км. Як бачите подорож «туди-назад» за один день навіть на машині може виявитися досить виснажливою тому відповідаючи на ваше запитання - з Мюнхена в Люксембург краще їхати на пару днів.

Позитано

Позитано

Позитано - один з найпопулярніших курортів Амальфітанської Рів'єри розташований біля підніжжя гір Монті Латтарі в 60 км від Неаполя. Гори закривають місто від північних вітрів завдяки чому тут завжди тепла і комфортна погода. Сам Позитано займає територію трьох долин. Туристів він приваблює своїми неймовірно живописними видами: різнокольорові будинки прикрашені майолікою і обсаджені апельсиновими і оливковими деревами вишикувалися від узбережжя і до самих вершин пагорбів. Центр міста повністю закритий для автомобілів що надає йому ще більшого зачарування.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND