Що робити, якщо чоловік не хоче дітей

На жаль, далеко не всі чоловіки хочуть дітей. Деякі з них «чайлдфрі», тобто взагалі не хочуть мати потомства, інші просто поки не готові ставати батьками.

Однак це не привід опускати руки, адже є способи, які допомагають змінити ситуацію.


Чоловіки-діти

Перший тип називається інфатильним. Такі чоловіки не вважають себе достатньо зрілими, щоб заводити дитину. Вони можуть постійно повторювати, що поки що не хочуть ставати батьками, але може бути потім їх думка зміниться. Це дуже зручна позиція, оскільки не дозволяє віддаляти від себе жінку, але при цьому не додає йому відповідальності.

Звичайно, потрібно спробувати серйозно поговорити з ним на цю тему, але якщо чоловік вже дорослий, то його навряд чи можна переконати. Тому виріште для себе, що для вас краще: залишатися з ним, але без дітей або знайти іншу людину для створення повноцінної сім'ї.

Іноді буває так, що цей тип чоловіків не хоче дитини тільки тому, що ви поводитеся як маленька дівчинка. У цьому випадку він просто буде боятися, що на його плечах з'явиться відповідальність не за одну дитину, а за двох. Вам потрібно почати змінюватися самостійно. Не треба перебудовувати чоловіка, він повинен сам захотіти змінитися.

Постарайтеся виробити спокійний і твердий підхід до життя, позбудьтеся звички плакати по дрібницях і постійно ображатися, навчіться тримати себе в руках. Обов'язково слухайте чоловіка. Пробуйте не просто чути, а саме розуміти, що він хоче вам сказати, обговорюйте з ним серйозні речі. Як тільки ви відчуєте, що у ваших стосунках стало більше поваги і розуміючи, то можете переходити в наступ.

Чоловіки-егоцентрики

Другий тип називають егоїстами. Як правило, такі чоловіки думають про те, що перед народженням дитини необхідно підготуватися соціально і фінансово. Егоїстами їх називають тому, що вони дбають насамперед про свої можливості, про те, що їх грошові статки можуть істотно знизитися.

У цьому випадку поговоріть з чоловіком про те, що він розуміє під фразою «стати на ноги». Попросіть його сказати конкретні пункти і відразу ж починайте діяти. У жодному разі не просите його допомоги, незабаром він сам почне вам допомагати. Припустимо, він каже, що потрібно купити квартиру. Почніть економити на всьому, відкладаючи гроші на житло. Це змусить його тверезо поглянути на ситуацію.


Чоловіки-ідеалісти

Третій тип прийнято називати перфекціоністами. Якщо він не хоче заводити дітей тому що бажає, щоб його потомство жило краще за нього самого, то він просто надміру ідеалістичний. Як правило у таких представників сильної статі всього два погляди на речі: чорний і білий.

Спочатку вам потрібно досягти хоч крапельки різноманітності. Постарайтеся вносити в життя хаос: несподівані вчинки, безлад у будинку тощо. Чоловік повинен трохи звикнути до розслабленості. Потім можете приступати до атаки: розмови в шкоді пізнього дітонародження, спільні мрії про дитину тощо.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND