Переїзд в Польщу: практична інформація для українців

Переїзд в Польщу: практична інформація для українців

Українці в Польщі - це тема, яка не тільки відображає багатовікові історичні зв'язки між двома народами, але і відображає сучасні тенденції та виклики, з якими стикаються українці, що проживають в цій країні. У цій статті ми розглянемо історію, основні аспекти життя та працевлаштування українців в Польщі, а також специфіку їхнього культурного впливу та інтеграції.

Дзвін у Валдаї

Дзвін у Валдаї

Мабуть жоден турист, який приїжджає до Валдая, не відмовиться послухати і зателефонувати в дзвони. Подібна розвага пропонується в місцевому Музеї дзвонів. Дзвін тут відтворять екскурсоводи і дозволять зробити аудіозаписи. Навіть якщо ви відмовитеся від екскурсії то зателефонувати майже в кожен представлений у музеї дзвін і дзвіночок вам ніхто не завадить.

Як дістатися з Мюнхена в Люксембург

Як дістатися з Мюнхена в Люксембург

Мабуть найзручніший спосіб щоб дістатися з Мюнхена в Люксембург - орендувати машину. Але навіть у цьому випадку шлях в один бік складе не менше 5 годин адже відстань між містами близько 520 км. Як бачите подорож «туди-назад» за один день навіть на машині може виявитися досить виснажливою тому відповідаючи на ваше запитання - з Мюнхена в Люксембург краще їхати на пару днів.

Як дістатися з Мюнхена в Ліхтенштейн

Як дістатися з Мюнхена в Ліхтенштейн

Мабуть найзручніший варіант щоб дістатися самостійно з Мюнхена в Ліхтенштейн - взяти машину напрокат. Відстань до Вадуца від Мюнхена близько 235 км час у дорозі прекрасними німецькими дорогами - близько 2 годин. Однак якщо такої можливості немає до Вадуца можна дістатися і на поїзді. Час у дорозі близько 5 годин. Необхідно буде зробити дві пересадки.

Пожежа

Пожежа

Пожега - хорватське місто, що знаходиться в жупанні Пожега-Славонія в східній частині країни. Місто стоїть на річці Орлява, що впадає в річку Саву в центральній Славонії. Навколо - довкола невисоких гірських хребтів родюча Пожиська долина.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND