Гонщики з Peugeot Total тестують нове авто

Менш ніж за місяць до офіційного старту Чемпіонату Le Mans Series 2007 в Монці, команда Peugeot Total візьме участь у кваліфікаційних випробуваннях траси Поль Рікар у Франції. У заїздах візьмуть участь шість із семи офіційних пілотів команди, які протестують нову модель Peugeot 908 HDi FAP.


«» Ми пройшли трохи більше 4500 км з моменту першого заїзду автомобіля «», - зазначає Бруно Фамен, технічний директор команди. "Під час заїзду ми не відчували жодних серйозних проблем, які перешкодили б проходженню траси. Але, як і з будь-якою новою машиною, на трасі виникали певного роду перешкоди, які необхідно подолати. Це займе певний час, і робота буде йти не тільки над технікою, але і над тим, як члени команди відчувають і розуміють автомобіль «».


Модель Peugeot 908 HDi FAP, представлена на трасі Поль Рікар, буде виділятися своїм новим яскравим колірним рішенням, яке в майбутньому зможе вільно коригуватися.

В ході офіційних випробувань, команда Peugeot Sport представляє і новий 207 Spider Cup. Модель оснащена двигуном 1,6 л потужністю 175 к. с. і 6-ступінчастою механічною коробкою передач, перемикання яких здійснюється за допомогою спеціальної клавіші, розташованої на кермі. Перші автомобілі даної серії вже успішно пройшли випробування на гоночних трасах, і отримані результати обіцяють виробнику яскравий спортивний сезон.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND