Який макіяж відлякує чоловіків: 9 помилок у правильному образі

Smoky eyes

Ніхто навіть не міг би припустити, що один з найулюбленіших прийомів всіх спокусливих жінок може виявитися досить непривабливим для чоловіків. Зараз мова йде не про звичний всім варіант smoky, а те, коли у жінки можна помітити тільки чорні провали очниць. Такий викличний макіяж для жінок, у сильної статі викликає тільки одну асоціацію: з пандою. Інші ж можуть порівняти дівчину з таким макіяжем з наркоманкою з 90-х. Подібне можна сказати і про тих представниць прекрасної статі, які малюють жирні лінії підводкою. У більшості випадків ці лінії нерівні, а самі очі закриваються через кількість туші на ресницях. Все це можна застосувати в житті. Не потрібно тільки зловживати, щоб красивий мейк-ап не перетворився на викличний макіяж, який відштовхує чоловіків.


Ефект накладних ресниць

Напевно ви неодноразово бачили таких жінок, які користуються великою кількістю туші. Ресниці дуже швидко починають склеюватися, а кожен рух очей призводить до того, що з них починає сипатися «сніг» чорного кольору і осідає на шкірі. Багато чоловіків вважають, що це відлякуючий макіяж, через який можна порівняти жінку з шахтарем, який виліз із шахти після зміни.

Деякі представниці прекрасної статі зовсім не звертають на це уваги. Вони не вважають, що подібне може виглядати не тільки не смішно, але і вкрай непривабливо. Вони думають, що їхні ресниці дуже красиві і можуть нагадати тільки крила птаха. При цьому погляд у неї повний жіночності і неконтрольованої пристрасті. Однак, на практиці справи йдуть зовсім інакше.

Щоб не потрапити в таку неприємну ситуацію, потрібно завжди користуватися тушшю високої якості. Вона повинна швидко сохнути, не розмазуватися. Після того, як ви нанесете на ресниці туш, скористайтеся чистою пензликом. З її допомогою видаліть надлишки. Тоді не потрібно буде думати про те, який макіяж відлякує чоловіків, адже ваші реснички будуть виглядати чудово. Чоловіки люблять, коли очі у жінки виразні і чарівні, а чорні кола з туші під ними не викличуть особливого захоплення.

Леопардовий мейкап

Весільна тематика дозволяє використовувати леопардовий макіяж. На повіки нареченої наноситься зображення, що повторює шкуру тварини. При цьому використовуються різні відтінки: від коричневих до золотисто-медових. Образ дозволяє нареченій підкреслити тигрячий норов і виділити природну грацію, яка характерна для породи котячих.

Щоб створити незвичайний макіяж в леопардовому стилі буде потрібна стандартна косметика і навички нанесення тіней. У стандартному варіанті макіяж наноситься тільки в зоні надбров'я і рухомого верхнього століття. Для створення екстравагантного образу леопардовий розфарбований поширюється на лоб, вилиці та щічки.

Червона помада або глянцевий блиск

Ще одна улюблена жіноча річ косметичного характеру потрапила в чорний список. Чому це сталося? Багато жіночих журналів намагаються всіх переконати в тому, що саме за допомогою червоної помади можна пробудити в чоловікові пристрасть і готовність здійснювати божевільні вчинки заради своєї обраниці. На жаль, так думають тільки жінки, а чоловіки насправді навіть не здогадуються про такий чарівний вплив червоної помади.


Червона помада асоціюється у сильної статі з професійними жрицями любові і багатьом здається занадто вульгарною. Особливо викликає макіяж такого типу буде в денний час. Під забороною опинився і глянцевий блиск, який вже встигли полюбити багато дівчат. Якщо у жінки на губах знаходиться хоч трохи жирного і дуже липкого блиску, то це вбиває в чоловікові навіть найсильніше бажання її поцілувати.

Декор-омоч

Ефект «зацілованих» доль як і раніше актуальний, і останні покази Hanae Mori Manuscrit, Blumarine, Alena Akhmadullina це тільки підтвердили. Способів втілення незвичайного градієнтного макіяжу в домашніх умовах кілька, але абсолютний хіт - прийом «декор-омоч», що прийшов до нас з Південної Кореї.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND