Ідеї особистого щоденника (ЛД) для дівчинки, способи незвичного оформлення

Незважаючи на масу різноманітних програм в телефоні і в комп'ютері, які нагадують нам що потрібно зробити, коли у нас зустріч, а також містять в собі список важливих справ, ніколи не зможуть замінити простий, паперовий особистий щоденник.


Особистий щоденник повинен бути у кожної людини, адже саме з ним ми можемо поділитися потаємним, довірити йому всі таємниці, а також використовувати щоденник як прекрасний спосіб запам'ятати важливі цитати, врахувати список покупок, записати свої мрії і просто замалювати креативні ідеї. У цій статті ми підкажемо вам як оформити особистий щоденник, а також дамо цікаві поради та ідеї щодо його змісту.


Що таке ЛД

ЛД - особистий щоденник, інтимний зошит, де описують найважливіше. Для декого - це звичка, вироблена роками; для інших - розпорядок дня: кожен крок описаний докладно; для третіх - друг: з ним діляться потаємними таємницями. Кожен знаходить щось своє.

Систематичність виконання нотаток дозволяє розвивати фантазію і творче мислення.

А ще - це альбом спогадів: милий, кумедний, зворушливий.

Яскраві спогади

Не скупіться на емоції, коли описуєте щось зворушливе, миле, важливе для вас. Говоріть зі щоденником так, ніби він жива людина, завжди готова вислухати і підтримати вас. Якщо вам зовсім сумно або ви дуже щасливі, то пустіть сльозу і нехай вона впаде на сторінку щоденника, де назавжди вона залишиться в його пам'яті.

Ідеї для оформлення особистого щоденника

Особистий щоденник зовсім не обов'язково вести за певною схемою. Найбільш важливо проявляти свій творчий потенціал і записувати все те, що ви намагаєтеся утримати в голові. Звичайно ж, його можна декорувати на свій розсуд, але це зовсім не обов'язково. Адже прості, мінімалістичні щоденники виглядають дуже красиво.

Думки і роздуми


Якщо в оточенні немає настільки близької людини, з якою можна сміливо поділитися особистими, найпотаємнішими думками, то найкраще викласти їх у щоденнику. На папері можна не соромитися писати все те, що вас хвилює, засмучує або ж, мотивуємо до активних дій і змін у житті. У складних ситуаціях такі записи дійсно допомагають переступити минуле і почати жити.

Улюблені і незвичайні страви

Погодьтеся, досить незвичайний пункт для запису в особистому щоденнику. Але з іншого боку - це теж дуже захоплююче, особливо якщо ви любите готувати. Спробувавши смачну страву в кафе або ресторані, відразу ж відзначте в блокноті його назву і складові. А у вільний час обов'язково спробуйте зробити його самостійно. Через деякий час ви зможете готувати дуже смачно і різноманітно.

Найщасливіші моменти

Напевно ви хоча б раз чули фразу, що люди запам'ятовують тільки все найгірше, що відбувається в житті. Частково це дійсно так, адже такі ситуації і сварки можуть зіпсувати настрій і сильно поранити. Але все ж, пропонуємо концентруватися на хороших моментах в житті і обов'язково це фіксувати в особистому щоденнику. Повірте, саме такого роду записи з часом знайдуть для вас особливу цінність.

Перечитуючи всі рядки, ви поринете у світ спогадів про найяскравіші і найщасливіші моменти. Згадайте те, що вже давно забулося. Також такі записи нагадають про те, чому ви зробили певний вибір або як міркували в той момент. У моменти смутку просто беріть щоденник, заварюйте какао і сідайте читати. Буквально через кілька хвилин ви зрозумієте, що життя насправді прекрасне і немає приводу сумувати.

Цілі та бажання


Оскільки щоденник - це повністю особистий простір, то в ньому можна сміливо записувати свої цілі і плани. Це дуже корисно, оскільки ви завжди зможете переглянути те, до чого прагнете. Для початку рекомендуємо складати цілі на рік, які дійсно для вас важливі. Щоб їх досягнення не було надто складним, рекомендуємо розбити кожну мету на дрібніші етапи. Завдяки такому плануванню ви помітите, що задумане сповнюється набагато швидше.

При бажанні таким же чином можна прищеплювати собі звички. Наприклад, до регулярного заняття спортом. Для цього обов'язково потрібно розписати в деталях те, до чого ви прагнете. Щоб легше це було контролювати, пропонуємо накреслити невелику таблицю. Саме вона допоможе у відстеженні успіхів і показників.

Якщо бракує мотивації, обов'язково залишайте різні позначки і коментарі. Вони допоможуть не збитися зі шляху і зарядитися позитивним настроєм!

Тревел-щоденник

Мабуть, справжній лід-хев для кожного мандрівника - це особистий щоденник. Записуйте свої перші враження від міста або країни, робіть красиві замальовки. Не забувайте робити позначки про вподобані місця, кафе та інші заклади. Відзначайте все, що бачите навколо себе, особливо якщо подорожуєте самостійно. Прикріплюйте фотографії, цікаві листівки і навіть вхідні квитки в метро, музей або кіно. Такі дрібниці досить швидко забуваються, але перечитувати їх - одне задоволення. Створюється враження, що знову занурюєшся в ту атмосферу.


Цитати з фільмів і книг

Багато кіноманів і любителів читати книги створюють свої списки найкращих творів. Це чудова ідея у випадку, якщо вам потрібно буде порекомендувати комусь з близьких щось цікаве і захоплююче.

При бажанні можна записувати в щоденник глибокі, сильні, мудрі цитати, які змушують задуматися або мотивують до дій. Це дійсно цікава ідея, особливо якщо подібні списки декорувати. Таким чином особистий щоденник виглядатиме набагато більш привабливо.

Щоденник, як спосіб вивчення іноземної мови

Якщо ви неодноразово ставили собі за мету - вивчити іноземну мову, то зараз саме час. Почніть з малого - просто заповнюйте особистий щоденник англійською або іншою мовою. Завдяки цьому ви набагато швидше запам'ятаєте базовий набір слів і надалі буде простіше перейти до наступного етапу вивчення.


Новий щоденник на кожен рік.

Можна уявити, що щороку - це новий том книги під назвою Життя. А що потрібно книзі? Звичайно, назва. Місце для нього краще залишити порожнім до кінця року, а в грудні перечитавши його сторінки, назвати відповідним чином. Щоб місця вистачило, краще взяти для цього блокнот побільше, підійде канцелярська книга.

До речі, якщо немає ризику, що щоденник хтось прочитає, можна також роздрукувати комп'ютерний файл, зробити в ньому отвори дироколом і скріпити стрічкою або тесьмою.

Пройти тест на характер людини

Ідеї для особистого щоденника в картинках

В особистому щоденнику зовсім не обов'язково писати тривалі рядки. Присвячуйте його тому, що справді любите. Відмінною ідеєю будуть тематичні сторінки з малюнками. Виглядає це незвично, до того ж таке рішення дозволяє відокремити записи один від одного.

Останнім часом особливу популярність знайшов леттеринг. Звичайно, новачкам буде досить складно відразу ж писати так красиво, як це роблять професіонали. Але варто трохи повчитися і результат не змусить себе чекати. У щоденнику можна зробити спеціальні мотивуючі сторінки з відповідними написами. Виглядає це дійсно стильно і сучасно.


Ведення особистого щоденника може бути дійсно захоплюючим. Для багатьох це є своєрідним хобі, адже можна своїми руками створювати прекрасні, незвичайні розвороти для записів. Тому намагайтеся експериментувати, вибирайте цікавий декор і пишіть у щоденнику те, що вважаєте за потрібне.

Більше малюйте

Раніше щоденник використовувався більше як для записів, але зараз зорова пам'ять дає нам свої плоди. Якщо навіть ви не художник, то все одно намагайтеся замалювати побачене, адже саме такі малюнки після будуть гріти ваше серце.

Завдяки ЛД поліпшується навичка вирішення проблем.

Зазвичай люди керуються логікою при вирішенні поставлених завдань, але іноді потрібен зовсім інший підхід. Так, опис проблеми на папері, розвиває творчу діяльність людини, прикольні варіанти ідей для особистого щоденника (дивитися фото).

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND