Ідеальний дизайн манікюру на всі випадки життя: викладний френч

Викладний френч відрізняється правильністю ліній і форм. Він є одним з найулюбленіших і найпопулярніших видів манікюру у багатьох жінок. Інтерес до нього не згасає з моменту його появи. Французький дизайн виглядає вишукано і елегантно. Він доречний в будь-якій обстановці і підійде під будь-який костюм. За останні роки з'явилося багато різновидів френчу. Його можна зробити на коротких нігтях звичайним лаком за півгодини або витратити більше 3-х годин на конкурсне нарощування.

Вимоги до французького манікюру дуже високі. Краса його полягає в ідеальних лінях і формі. Справжній френч виходить тільки викладним способом. Нарощування нігтів гелем френч - це складний і копіткий процес, який вимагає посидючості і зосередженості. Але результат цього вартий. Рекомендується робити нарощування на одноразових паперових формах. Такий метод простіший і зручніший.


Необхідні інструменти та матеріали

Знадобиться манікюрний набір, пилочки різної абразивності, бафи, засіб для видалення шкіри біля кутикули, основа під гель і фініш-гель, трубочка для формування арки і пінцет, а також прозорий, камуфляжний і білий гелі. Камуфляжний гель імітує колір натуральних нігтів. Гелі потрібно вибирати не рідкі, але й не надто густі. Вони не повинні розтікатися при нанесенні.

Крім того, знадобиться ультрафіолетова лампа і засіб для зняття липкого шару. Слід ще приготувати безворсові серветки, ватні диски, щіточку для видалення пилу та олію для кутикули.

Модні ідеї дизайну

На френчі можна виконувати дизайн різноманітної стилістики. Кольори краю видозмінюються за бажанням клієнта. Зробити манікюр і художньо прикрасити пластину можна після викладки френчу, як при звичайному покритті.

Щоб манікюр виглядав акуратно, кутикули можна періодично відсувати за допомогою апельсинової палички і олії. Добірка фото допоможе визначитися з колірним рішенням і дизайном.

Підготовка до гелевого нарощування

Перед процедурою руки необхідно продезінфікувати. Якщо під шаром гелю залишаться мікроби, вони матимуть ідеальні умови для розмноження. Закупорена інфекція може дати поштовх розвитку серйозного захворювання нігтьової пластини або шкіри.


Після нанесення дезінфікуючого засобу видаляється шкіра біля кутикули, сама кутикула обережно відсувається лопаткою.


Нігтьова пластина обробляється пилочкою, після чого полірується бафом. Оброблений ніготь знежирюється і покривається праймером, який забезпечує міцне з'єднання гелю з поверхнею нігтя.

Наступний етап - нанесення базового шару під гель.

Його потрібно робити дуже тонким. Цей шар особливо важливий для людей з проблемними нігтями.

Він вирівнює поверхню і покращує зчеплення покриттів з нігтьовою пластиною.

Як намалювати рівну лінію посмішки?

Чудово, якщо ви вмієте малювати заповітну тонку лінію френча рівно, а що, якщо ні? Не сумуйтеся - є способи, що спрощують це завдання!

Трафарети для френча

Найпростіший і найготовіший варіант - трафарети для створення лінії посмішки. Потрібно акуратно помістити смужку трафарету на запідимеризовану камуфляжну базу, залишаючи кілька міліметрів вільного краю. Закрасьте його потрібним кольором, полімеризуйте. Потім видаліть трафарет і дійте за подальшою технологією.

Спеціальні пензлі для французького манікюру

Існують також особливі пензлі для французького манікюру з вирізаною серцевиною - на них потрібно наносити покриття і просто прикладати до нігтів, віддруковуючи його.


Канцелярська гумка

Ви здивуєтеся, але звичайна канцелярська гумка - досить популярний спосіб для створення рівної лінії посмішки. Натягніть її на ніготь, залишаючи вільний край, який зафарбуйте обраним кольором.

Встановлення форми

Встановлюється форма. Ідеальне моделювання можливе тільки при правильній постановці шаблону. Шаблон відіграє роль викроювання для майбутнього манікюру. Оскільки нігті у всіх людей мають різну форму, шаблон потрібно підлаштувати під конкретний тип. З накладної форми треба вирізати шаблон, максимально підходящий за формою до типу нігтя. Він вставляється під вільний край пластини, щільно прилягаючи до шкіри. Правильно встановлений шаблон нагадує трубочку, яка трохи стирчить вгору. Така установка дозволить змоделювати тонкий, але міцний ніготь. Чим довше планується наростити ніготь, тим менше повинен бути кут нахилу форми.

Чому манікюр називається французьким?

Незабаром Джеф Пінк поїхав на Тиждень Моди в Париж, де запропонував новий манікюр моделям, яким вбрання доводилося змінювати ще частіше, ніж актрисам. Моделям і кутюр'є дуже сподобався такий нейл-дизайн, це був тріумф Пінка.

Повертаючись до США з Парижа, прямо в літаку Джеф вирішив перейменувати своє дітище у «французький манікюр», адже Франція - символ моди і колиска фешен-ідей.

Моделювання арки і вільного краю нігтьової пластини

На вільний край форми встановлюється спеціальна трубочка для моделювання арки. Трубочка ніби загортається в форму. Якщо подивитися на торець нігтьової пластини, буде видно, що вона вигнута у вигляді арки. Арка з вигином 50% являє собою напівколо. Це ідеальна форма. Вона зорово подовжує ніготь і робить навіть лопатоподібні нігтьові пластини набагато красивішими. Такі нігті ще називають «дудочками». Правильний вигин робить гелеві нігті більш міцними. Трубочка допомагає формувати вільний край нігтьової пластини з бажаним вигином.


Вигин можна сформувати й іншим способом. Змоделювавши ніготь гелем, пластину відразу після недовгої просушки стискають з боків спеціальними затисками. У домашніх умовах такі затискачі легко замінить звичайний пінцет. Можна використовувати трубочку і пінцет одночасно, підтиснувши додатково сформований кінчик після полімеризації.

Після встановлення форми наноситься шар прозорого гелю на неї. За допомогою гелю моделюється довжина вільного кінчика нігтя. Гель наноситься злегка втираючими рухами і на лінію посмішки, і за її межами. Висушений шар несильно стискається з боків пінцетом. Стискати пластину треба спочатку на стресовій зоні, поступово рухаючись до краю ніготка. Стресова зона - це найвища точка поверхні натуральної нігтьової пластини. Після стиснення покриття ще трохи підсушують і роблять запил. Запилюючи вільний край, потрібно стежити, щоб бічні лінії кінчика були строго паралельні один одному.

Щоб манікюр тримався довше

Нарощені гелеві нігті, крім архітектури нігтя, мають стресову зону. Це частина, яка найбільше схильна до пошкоджень. Візуально місце розташоване між кінчиком ложа і початком вільного краю. Це перехідна зона, коли ми викладаємо матеріал стик у стик. Найчастіше ця ділянка має невелике ущільнення, не видне оку, за допомогою якого манікюр тримається набагато довше без сколів і тріщин.

Для того, щоб продовжити носкість французького манікюру, всі дівчата просять майстрів робити лінію посмішки трохи вище вільного краю. Це допоможе, але тільки в тому випадку, якщо нігтьове ложі має подовжену форму, а не круглу, як ґудзик.

Якщо не вийшло намалювати ідеальну лінію посмішки, можна вдатися до гель фарби, яка відкоригує край, а шар фінішу зверху для закріплення допоможе згладити поверхню нігтя.


Моделювання на ділянці натурального нігтя

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND