За півроку до релізу в Мережі з'явився список досягнень Marvel's Avengers - він сповнений спойлерів

До виходу супергеройського екшену Marvel's Avengers від Crystal Dynamics залишається ще майже сім місяців, а в Мережі вже з'явився повний список досягнень амбітного проекту.

Перелік трофеїв виявили на сайті Exophase, що спеціалізується на такого роду речах. Зазвичай подібні витоки влаштовують менш ніж за місяць до релізу, проте у випадку з Marvel's Avengers фора склала більше півроку.


У Eurogamer припускають, що причиною такої ранньої публікації трофеїв могло стати раптове перенесення гри з травня на вересень. Очевидно, необхідні дані були завантажені на сервери Microsoft напередодні початкової дати.

Що до самого списку, то, крім суто геймплейних досягнень, що видаються за прокачування персонажів, виконання необов'язкових доручень тощо, в переліку присутні і суто сюжетні.

Щоб уникнути спойлерів, ми обійдемося без розкриття сценарних хитросплетінь Marvel's Avengers, однак зазначимо, що в списку можна знайти головних лиходіїв, найменування локацій, а також дізнатися про деякі сюжетні повороти.

Історія Marvel's Avengers розповідає про те, як через п'ять років після трагічного інциденту, який забрав із собою життя Капітана Америки, Камала Хан (вона ж Міс Марвел) вирішує возз'єднати Месників.

Після недавнього перенесення реліз Marvel's Avengers очікується 4 вересня на PC, PS4 і Xbox One. Власники розширеного видання отримають доступ до гри на три дні раніше покупців стандартної версії проекту.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND