Вінс Зампелла з Respawn очолить підрозділ DICE в Лос-Анджелесі

Напередодні нового року співзасновник Respawn Entertainment Вінс Зампелла (Vince Zampella), схоже, отримав свого роду просування в рамках більш широкої структури студій видавництва Electronic Arts. У звіті Los Angeles Times було оголошено, що тепер він очолить підрозділ студії DICE в Лос-Анджелесі, відомий своєю роботою над такими серіями, як Battlefield або Star Wars Battlefront.


У минулому DICE LA в основному служила студією, яка допомагає основній команді в Стокгольмі з її більш великими проектами. Тепер, під керівництвом пана Зампелли, розробник почне самостійно створювати ігри. Втім, на даний момент інформація про те, яким може бути перший проект студії, не розголошується.


Також Вінс Зампелла заявив, що DICE LA, швидше за все, піддасться ребрендингу в майбутньому, щоб більш чітко відокремити студію від DICE: "Ми хочемо надати їй новий імідж. Ми хочемо, щоб люди говорили: «Це місце, куди можна відправитися, щоб створювати новий контент». Думаю, що ця команда здобула популярність як студія підтримки DICE Stockholm. Вважаю, що ребрендинг важливий, щоб сказати розробникам: "Гей! Йди працювати сюди. Ми збираємося створювати дивовижні речі ".

Втім, нова посада пана Зампелли не означає, що його робота в Respawn закінчена. Керівник пояснив, що як і раніше буде грати важливу роль, допомагаючи Respawn, але тепер, коли у студії більш стабільна інфраструктура, обсяг щоденної роботи в компанії трохи зменшився. В даний час Стіг Асмюссен (Stig Asmussen) очолює всередині Respawn Entertainment команду, відповідальну за Star Wars Jedi: Fallen Order, Чад Греньє (Chad Grenier) - за Apex Legends, а Пітер Хіршманн (Peter Hirschmann) - за Medal of Honor: Above and Beyond.

Перестановки в DICE LA - безумовно, цікавий крок EA, який, як ми сподіваємося, принесе користь видавцеві в довгостроковій перспективі. Беручи до уваги кількість студій Electronic Arts, які закрилися за останні роки, здається, компанії потрібно почати створювати кілька нових команд. Враховуючи минулі заслуги пана Зампелли, є надія, що DICE LA в майбутньому порадує публіку не однією хорошою грою.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND