Вихід Windows 9 заплановано на III квартал 2015 року

Журналісти порталу myce.com стверджують, що їм вдалося отримати офіційний документ Microsoft, який вказує на плановану дату виходу наступної Windows. За даними видання, нова версія операційної системи від Microsoft буде представлена в II або III кварталі 2015 року.


Раніше вважалося, що реліз Windows 9 відбудеться у квітні наступного року, при цьому ознайомча версія цієї ОС побачить світ у лютому 2015 року.


Якщо вірити myce.com, Microsoft може відкласти випуск нової Windows, вклавши додаткові ресурси в розробку нових продуктів. Серед цих «нових» продуктів можна відзначити оновлений графічний інтерфейс Metro, Windows Defender і хмарний сервіс OneDrive.

Багато експертів очікують, що в Windows 9 з'явиться персональний асистент Cortana, бета-версія якого вже присутня в Windows Phone 8.1. У даному питанні важко бути впевненим напевно - розробники цілком можуть зробити Cortana доступною для всіх користувачів Windows через магазин додатків і раніше.

Це залежить від багатьох факторів, у тому числі темпів розвитку самої технології. Поки що найбільш «розумний» віртуальний асистент на ринку належить Apple, і невідомо, чи зможе Microsoft зробити Cortana краще Siri, а якщо не зможе, Сатья Наделла цілком здатний обійтися з цим продуктом так само, як і з невипущеним Surface Mini.

Крім Windows 9 в представленому myce.com документі згадується Office 2015, який також повинен бути представлений в наступному році.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND