У ремастер Assassin's Creed III додадуть нові можливості для прихованого проходження

Не так давно Ubisoft демонструвала в новому відеоролику, як візуальна складова ремастера Assassin's Creed III буде поліпшена порівняно з оригіналом. Однак зміни варто чекати і в ігровому процесі 


- про них розробники розповіли в новому записі в блозі.


За словами творців, інтерфейс буде «значно перероблено», щоб повністю відповідати сучасним стандартам. Однією зі змін стане поява режиму для дальтоніків, з яким помічати супротивників на міні-карті стане простіше.

Перероблять і внутрішньоігрову економіку - вона стане більш зрозумілою, а список створюваних предметів поповниться кількома видами зброї. Любителів проходити Assassin's Creed приховано чекає особливо багато нововведень: відтепер можна буде ховатися в кущах, приманювати ворогів свистом і здійснювати подвійні вбивства. Також серед доступних костюмів з'являться вигляд Алексіоса, Байєка і Агілара.

Ремастер з'явиться на PlayStation 4, Xbox One і PC вже 29 березня, він буде безкоштовний для власників сезонного абонемента Assassin's Creed Odyssey і в той же день надійде в продаж окремо. Версія для Switch затримається до 21 травня - там обіцяють різні типи інтерфейсу для портативного і стаціонарного режимів, можливість використовувати гіроскоп при прицілюванні і навіть управління натисканнями.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND