Сюжетне підґрунтя Evolve краще розкриється при грі поодинці

Шутер Evolve від студії Turtle Rock, яка створила Left 4 Dead, завжди демонструвався як розвага для кількох людей. Четверо друзів об'єднуються в команду і полюють на монстра, керованого п'ятим користувачем. Однак, щоб краще зрозуміти те, що відбувається на екрані і розібратися в сюжеті, необхідно пройти Evolve поодинці.


Мисливці відпускають кумедні жарти на початку матчу і під час відроджень, але цим в кооперативі справа і обмежується. А ось без присутності поруч товаришів герої розмовляють набагато більше. Вся глибина їх опрацювання, історії їх становлення та інші деталі «приглушаються» в кооперативі. Причина проста: постійні бесіди персонажів сильно заважали б при переговорах гравців один з одним.


"Велика частка сюжетної складової стане набагато зрозумілішою при грі соло, - розповів у бесіді з IGN креативний директор Evolve Філ Робб (Phil Robb). Переговори між членами команди дуже важливі, тому коли четверо користувачів грають один з одним, чимала частина озвучки відключається. Ми не хотіли додавати зайвий шум, який ускладнив би комунікацію між гравцями. Але коли ви будете грати з ботами, то почуєте набагато більше ".

"Наша манера подачі історії не зовсім звичайна, - продовжив Робб - Поки ви проходите гру, ви поступово, потроху дізнаєтеся нові деталі про героїв, якісь невеликі факти про них і про те, що відбувається навколо. Ви збираєте цю інформацію воєдино і отримуєте зрозумілу загальну картину ".

Evolve вийде 10 лютого на PS4, Xbox One і PC.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND