Рольова гра Pillars of Eternity вийде наприкінці березня

Відмінні новини для шанувальників партійних рольових ігор старої школи - студія Obsidian Entertainment оголосила точну дату релізу Pillars of Eternity.


Нагадаємо, що спочатку проект планували випустити до кінця 2014-го, але пізніше автори зрозуміли, що їм потрібно більше часу для реалізації всього, що було задумано, а також для фінальної налагодження. Через це в жовтні було оголошено про перенесення релізу. Ну а зараз ми дізналися, коли ж вийде Pillars of Eternity: у магазинах Steam, GOG та інших майданчиках продажу стартують 26 березня 2015 року. Тоді ж ті, хто допомагав з фінансуванням, дізнаються про спосіб отримання нагород і зможуть активувати свої цифрові ключі. 


Місяці, що залишилися до виходу, будуть витрачені на фінальну доводку всіх механік, усунення максимальної кількості помилок і доопрацювання балансу. Паралельно йде активна робота з формування спеціальних видань, які дістануться тим, хто брав участь у Kickstarter-кампанії. Як ви пам'ятаєте, Pillars of Eternity став одним з найуспішніших проектів, що зібрали в цій системі $3,9 млн на розробку (замість запитаних $1,1 млн).

  Pillars of Eternity, раніше відома під назвою Project Eternity, поверне гравців у золоту епоху жанру. Ця ізометрична партійна рольова гра з'єднає в собі елементи класичних проектів на Infinity Engine - Baldur's Gate, Icewind Dale і Planescape: Torment. Пограти можна буде на Windows, Mac OS X і Linux.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND