Представлена кроссплатформенна інтелектуальна екосистема Huawei HiAI 3.0

Китайська компанія Huawei представила нову версію кроссплатформенної інтелектуальної екосистеми Huawei HiAI 3.0. Екосистема використовує розподілений алгоритм для об'єднання програмних та апаратних ресурсів різних пристроїв, за рахунок чого вони можуть повноцінно взаємодіяти один з одним.


Нагадаємо, інтелектуальна екосистема Huawei HiAI використовує архітектуру «процесор-пристрій-хмара» і являє собою відкриту платформу для реалізації інтелектуальних функцій на мобільних пристроях. Huawei HiAI допомагає розробникам у формуванні зручної екосистеми, скорочуючи обсяг необхідних витрат. За два роки існування до екосистеми Huawei HiAI приєдналося понад 4000 партнерів і близько 96 млн користувачів, а кількість звернень до API перевищує 600 млрд на місяць.


"У версії 3.0 екосистема Huawei HiAI зробила великий стрибок і перейшла на розподілу модель. Мобільні, носимі і підключені пристрої, керовані розподіленим штучним інтелектом, підсилюють один одного, забезпечуючи користувачам максимум можливостей ", - сказав керівник департаменту розробки ПО Huawei Ван Ченглу (Wang Chenglu). 

Движок HiAI Engine відкриває для розробників ряд додаткових можливостей, у тому числі розпізнавання рукописного введення і жестів, понад 40 API і новий підхід до реалізації комп'ютерного зору. Завдяки цьому вони можуть створювати мобільні додатки різної спрямованості з інтелектуальними функціями для великого спектру сценаріїв використання.

Інтелектуальна екосистема Huawei HiAI співпрацює з великою кількістю партнерів, намагаючись впливати на прискорення розробки софтверних рішень зі штучним інтелектом для кінцевих пристроїв користувача. Стандартизація інтерфейсів виведення і додатків дозволяє істотно прискорити інтеграцію штучного інтелекту в пристроях, сприяючи підвищенню комфорту користувачів у процесі взаємодії з локальним штучним інтелектом.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND