На нових скріншотах XCOM 2 показали різноманітність локацій

опублікувалаКомпанія Firaxis Games novyye скріншоти з покрокової тактичної стратегії XCOM 2. На них видно, що гра зможе похвалитися в тому числі і рівнями з дикою природою. Причому мова йде не тільки про ліси, але також про пустелі і засніжені гори, в яких людство, що пішло в підпілля, буде боротися з прибульцями. Там же можна буде знайти занедбані споруди і різні укриття, які припадуть до душі снайперам.


Дія XCOM 2 відбувається через 20 років після подій XCOM: Enemy Unknown. Прибульці взяли гору у війні з арміями Землі, організація XCOM забута і занедбана. Іноземні загарбники колонізували планету і встановили тотальний контроль над світом, внаслідок чого люди стали жити переважно у величезних містах, де прибульці ведуть за ними стеження і контролюють кожен їхній крок. У відносній свободі залишилися лише ті, хто знаходяться на периферії. Саме в одній з таких областей і належить відродитися організації XCOM.


XCOM 2

8.jpg

Переглянути всі зображення (8)

7.jpg 6.jpg 5.jpg 4.jpg 3.jpg 2.jpg 1.jpg

Дивитися все
зображення (8)

 Світова прем'єра XCOM 2 запланована на 5 лютого 2016 року. Гра розробляється на модифікованій версії рушія Unreal Engine 3 ексклюзивно для PC (Windows, Mac OS X і Linux). Основа геймплея залишиться колишньою - нас чекають покрокові тактичні бої і менеджмент бази. Серед основних нововведень значаться динамічно генеровані рівні, нові типи солдатів і ворогів, а також підтримка модів за допомогою Steam Workshop. 


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND