Microsoft уточнила, як користувачі YouTube можуть називати відео по іграх компанії

Microsoft уточнила умови, за якими ігровий контент з систем сімейства Xbox може транслюватися в стрімінгових сервісах на кшталт YouTube і Twitch. Корпорація нещодавно оновила «Правила використання ігрового контенту» (Game Content Usage Rules), щоб дозволити учасникам партнерських програм легітимним шляхом заробляти на демонстрації відеоматеріалів.


 В опублікованій в блозі Майора Нельсона заяві редмондська корпорація повідомила, що оновлення правил спрямоване на те, щоб привести їх у відповідність з сучасними потребами ігрового співтовариства. 


 Microsoft також пояснила, що використовувати назву ігор Xbox у заголовках до відеозаписів не забороняється. Цей нюанс викликав багато суперечок і непорозуміння, а також породив величезну кількість тем на форумах розробників і стрімінгових служб. "Використання назв наших ігор є цілком нормальним, наприклад," Давайте зіграємо в Forza Motorsport 5 ", або" Поради і стратегії для Halo 5 ". Ми не проти, щоб люди користувалися назвою гри для позначки елементів у соціальних мережах ", - йдеться в блозі.

«При цьому ми заперечуємо проти таких назв, як» Halo: Covenant Strike «», так як вони збивають з пантелику... людина може подумати, що мова йде про щось, створене нами або за нашою ліцензією. Ми просто хочемо зробити все можливе, щоб не дати споживачам заплутатися ", - зазначено в заяві.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND