Кінематографічний трейлер The Division 2: ти вбиваєш за праве діло?

Незважаючи на те, що повноцінний запуск кооперативного бойовика The Division 2 відбудеться лише 15 березня на ПК, Xbox One і PS4, видавництво Ubisoft і студія Massive Entertainment нещодавно випустили релізний трейлер. Тепер же розробники представили свіжий кінематографічний ролик під назвою «Права справа».


По суті, це продовження попереднього відео «Малюнок», яке було створено тим же данським режисером Ніколасом Віндінгом Рефном (Nicolas Winding Refn), з тим же актором в головній ролі. Тут агент знову ділиться своїм життєвим кредо: він намагається не думати, ким є люди, яких доводиться вбивати. Адже головне - боротися за мету, яка виправдовує засоби. Правда, зрозуміти свою правоту на вулицях зануреного в хаос Вашингтона непросто.


 "Моя справа права. Сьогодні я вбив багато ворогів. Ким вони були до того, як їх поглинула темрява? Хто зробив їх такими? Що вони втратили? Це не має значення. Неважливо, хто вони, а хто ми - важливо, що буде після нас. Я робив те, що вважав за потрібне. Лише час покаже, чи став я героєм "..., - повідомляє головний герой на тлі показу сутичок і вбивств у світі, де після епідемії більше немає добра і зла.

Денис Щенніков оцінив закриту бета-версію гри і зазначив у цьому попередньому знайомстві, що The Division 2 загалом нагадує першу частину, хоча точкових змін внесено чимало. По-справжньому перетворити гру здатен обіцяний творцями живий відкритий світ. Але дізнатися, чи зуміли розробники гідно реалізувати цю ідею ми, мабуть, зможемо вже після запуску проекту. 

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND