Electronic Arts має намір позбутися звання найгіршої компанії США

Удостоївшись споживчої антипремії «Найгірша компанія США» блогу The Consumerist вдруге поспіль, Electronic Arts нарешті почала з'ясовувати причини негативного ставлення до неї геймерів. Якщо вірити Ендрю Вілсону (Andrew Wilson), який цього року змінив Джона Річітелло (Jon Riccitiello) на посаді виконавчого директора компанії, зусилля в цьому напрямку як і раніше робляться.


Настільки несхвальний титул, яким гравці нагородили компанію за відмову від інновацій, зловживання сиквелами і мікроплатежами, високі ціни на ігри і погану пострелізну підтримку, за визнанням Вілсона, послужив для керівництва EA своєрідним «сигналом до пробудження». "Дізнавшись, що американські споживачі визнали нашу компанію найгіршою, ми всерйоз задумалися про те, які наші дії в очах громадськості виглядають неправильними, - сказав керівник в інтерв'ю Polygon. З тих пір ми витратили на це чимало сил і часу і зараз продовжуємо працювати над цим ".


Ендрю Вілсон (Andrew Wilson)

Найважливішим завданням компанії Вілсон вважає «випуск якісних ігор і надання якісних сервісів», проте «народна антипремія» ставить щирість цього амбітного девізу під сумнів. "Наші зусилля спрямовані на зміну вигляду компанії в очах геймерів, - зазначив він. Ми повинні знову зосередитися на випуску якісних ігор, і якщо ми виконаємо це завдання, голосувати проти нас більше ніхто не буде ".

Відразу після публікації результатів голосування головний операційний директор компанії Пітер Мур (Peter Moore) заявив, що EA «може бути краще» і «обов'язково стане краще» в майбутньому. Цього року у її супротивників з'явився як мінімум один привід почати ставитися до неї більш м'яко - в травні вона повністю відмовилася від системи онлайнових перепусток. Певну частину шанувальників також порадувала звістка про припинення розробки Command & Conquer, проте багато хто визнав це рішення принаймні неоднозначним.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND