Bloomberg: YouTube згорнула два своїх телешоу і йде від преміум-контенту

Згідно з даними ресурсу Bloomberg, що посилається на своїх інформаторів, YouTube скасувала виробництво двох найбільш високобюджетних ексклюзивних серіалів і перестала приймати заявки з новими сценаріями. Закриті науково-фантастичний серіал «Походження» і комедійний «Перебільшення з Кет і Джун». Як повідомляється, YouTube більше не планує конкурувати з такими компаніями, як Netflix, Amazon Prime (а незабаром і Apple) за залучення користувачів до платних передплат за допомогою оригінальних шоу.


Новина з'явилася як не можна до речі: Apple оголосила про запуск власної потокової служби з оригінальними матеріалами. Цього року купертинська компанія планує витратити до $2 млрд на оригінальний контент від таких відомих голлівудських діячів, як Опра Вінфрі (Oprah Winfrey) і Кріс Еванс (Chris Evans).


У якийсь момент у Google були зовсім інші плани щодо розвитку свого потокового сервісу, який, як вона сподівалася, буде пропонувати оригінальний контент виключно платним передплатникам. Однак наприкінці минулого року з'явилися повідомлення про те, що компанія буде зміщувати акцент з підписок і замість цього зосередиться на рекламі.

Очікується, що підписка YouTube Premium (спочатку називалася YouTube Red) буде доступна, але основну увагу буде приділено музиці, а не оригінальному якісному відеоконтенту. Підписка пропонує поряд з музичними функціями, такими як фонове відтворення, відсутність реклами, та інші плюси. Хоча оригінальний відеоконтент залишиться, він все частіше буде створюватися у співпраці з існуючими каналами на YouTube, а не з голлівудськими зірками і студіями.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND