Процедура абсолютне щастя для волосся в домашніх умовах, щастя для волосся як робити, що таке?

Ти, напевно здивувалася, почувши по таку серію коштів для догляду за волоссям. Нічого дивного - японська добре знає, що потрібно твоїй зачісці, тому випустила великий набір відходових коштів, після застосування, яких волосся дійсно стануть щасливим. Що ж це за цікава новинка.


У цій статті:


Комплекс «Щастя для волосся» - Що входить до складу «щасливих»  Свідчення до застосування комплексу «Щастя волосся» Як застосовувати комплекс щастя волосФОТО ДО і ПІСЛЯ

Абсолютне щастя для волосся від Lebel

Японські косметологи протягом довгого часу створюють комплексні програми по догляду за волоссям. 10 років тому компанія TAKARA BELMONT під лейблом професійної косметики Label представила серію «Щастя для волосся», яка знайшла глибокий відгук серед жінок усього світу. Удосконаливши технології, фірма випустила сучасну серію «Абсолютне щастя для волосся», ключова перевага якої полягає у використанні комплексу клітинних мембран, ідентичним природним.
Комплексна програма випускається під маркою Lebel, бренд створений в 1977 році фірмою Takara Belmont (Японія). Продукти, що входять до складу препаратів, допомагають регенерувати структуру волосяного стріжня на клітинному рівні, повертаючи локонам силу, сяйво і міцність.

Після застосування комплексної програми волосся напивається поживними речовини, оптимізується обсяг вологи в кореневій системі, оновлюються кінчики і пошкоджені волосини, пряді оберігаються від впливу негативних факторів.

Вже після першого застосування «абсолютного щастя» шевелюра набуває природний блиск, легко піддається укладанню. Зачіска стає красивою, а волосся - доглянутим і міцним.

Покрокова інструкція щодо застосування

Програма «Абсолютне щастя для волосся» включає поетапне проведення лікувальних процедур, що діють на пряді і шкіру під волоссям:

 1. Зволоження і глибоке очищення прядей за допомогою нанесеного на голову мусу.
 2. Харчування, забезпечене глибоким проникненням всередину волосяного стрижня протеїнової сироватки та його оздоровлення на рівні будови молекул.
 3. Відновлення зовнішньої структури прядей за допомогою інтенсивного крему.
 4. Фіксація отриманого результату за допомогою закріплюючої сироватки.

Для здійснення програми повинна дотримуватися наступна послідовність дій:


 1. Перш за все, слід добре промити і очистити локони з використанням мусу - шампуня.
 2. Волосся масуючими рухами витирають рушником, залишаючи невелику вологість, і поділяють на невеликі пряді.
 3. На отримані прядки та шкіру голови послідовно наносяться 4 сироватки: Служащая для подготовки волос к лечению, N- увлажняющая пряди, P- придающая плотность и упругость, Element Fix - закрепляющая результат. вдягається захисна плівка або шапочка.
 4. За допомогою фена на голову спрямовується гарячий потік повітря, який нагріває пряді з сироваткою протягом 5-7 хвилин. Це сприяє максимальному впливу активних речовин нанесених сироваток на шкіру і пряді.
 5. Далі застосовують маски з сироваток Gum Lipid 1 і 2 в послідовності згідно нумерації також з процедурою нагрівання феном. - закріплення результату здійснюють сироваткою Relaxing Slime, яку перед нанесенням радять нагріти за допомогою водяної лазні до 30-40 градусів. Засіб наносять на пряді і втирають у шкіру голови.
 6. Після цього голову обертають рушником і поливають помірно теплою водою протягом десяти хвилин. Це також сприяє закріпленню результату.
 7. Після проведення всіх процедур голову промивають звичайним способом під струменем теплої води без шампуня і сушать на повітрі, не застосовуючи фен.

Абсолютне щастя для волосся - справжня знахідка для представниць прекрасної статі, які часто проводять процедури фарбування прядей, роблять завивки, часто користуються термоприборами для укладання, сушать голову феном.

Також слід враховувати негативні фактори навколишнього середовища (вплив на шевелюру тепла, холоду, контакт з подразниками у вигляді розчісок, заколок, синтетичного одягу, головними уборами).

Результат наступний - пряді втрачають міцність, стають ламкими, сікаються кінчики, фолікули зневоднюються, що призводить до втрати волосся. Для лікування подібних симптомів була випущена серія косметичних препаратів Абсолютне щастя.

Безпосередньо перед процедурою ретельно вимийте голову, використовуючи шампунь, який глибоко очищає, щоб волосся було ідеально чистим. Це допоможе поживним речовинам максимально ввібратися і проникнути глибоко.

А тепер перейдемо до покрокової інструкції:

 • Розділіть всю голову на деяку кількість прядей, для зручності нанесення сироватки;
 • На всі прядки по черзі наносимо засіб з баночок № 1, 2, 3 і 4, при цьому захистивши волосся шапочкою;
 • Далі створюємо ефект парової лазні, для чого скористаємося феном, не надто гарячим режимом;
 • У цей час стимулюємо волосся руками, часу займе не більше 10 хвилин;
 • Не вимиваючи, наносяться кошти № 5 і 6, і ретельно помасуйте волосся і шкіру голови;
 • Необхідно розігріти засіб № 7 на водяній лазні, помасуйте прядки ще й разом з ним;

На цьому все. Далі залишилося тільки вимити без шампуня, великою кількістю води.

Інноваційний склад, ретельно розроблений, протестований, гарантує ефективний результат, що не завдає шкоди. Японські фахівці постійно працюють над удосконаленням складових комплексу, усуваючи недоліки, впроваджуючи в продукти сучасні розробки.

Процедура живить і оздоровлює волосся


Справжнім порятунком для багатьох стане «Щастя для волосся» завдяки:

 • ефективності;
 • стійкості результату;
 • відсутності протипоказань.

Препарати комплексу не містять шкідливих компонентів, легкі за текстурою, тому не накладають обмежень у використанні. Результат процедури гарантований, зберігається від 3 тижнів до 1 місяця. Проведення лікування дарує справжнє щастя для волосся: відновлення і захист.

Порядок проведення

 1. Для початку з волосся слід видалити залишки засобів для укладання, пилу і поту. Шампунь для миття може бути звичайним або спеціальним, для більш глибокого очищення.
 2. Ретельно вимите волосся акуратно розчісується і розділяється на кілька прядей.

 3. На кожну, від коріння до кінчиків, наноситься спеціальний склад, що насичує волосся корисними речовинами.
 4. На голову надягають шапочку і починають прогрівати феном. Для досягнення кращого ефекту слід одночасно з прогріванням робити легкий масаж шкіри голови.
 5. Через певний час наноситься маска, яка відновлює ліпідний шар.
 6. Прогрівання і масаж тривають.
 7. Останній етап включає нанесення засобу для лікування шкіри голови. Суміш прогрівається на водяній лазні, рівномірне розподіляється по шкірі, голова тепло укутується на кілька хвилин. Після чого потрібно змити препарат і висушити волосся як зазвичай.

Короткий опис продуктової лінійки

Серія «Абсолютне щастя для волосся» є професійним салонним відходом. Її головна перевага в глибокому відновленні волосся на молекулярному рівні. Завдяки її впливу пряді наповнюються силою і здоровим блиском вже після першого разу. Крім цього, програма спрямована на протизапальний вплив на шкіру голови і детоксикацію.

Це сприяє активному зростанню міцного і здорового волосся. «Абсолютне щастя для волосся» може оживити волосся будь-якої міри пошкодженості і зберегти свій ефект на довгий час. Програма допоможе вирішити проблеми сухості волосся, оскільки вона націлена на заповнення і утримання природної вологи. Вона розрахована на дівчат, чиє волосся втратило життєвий блиск, стало ламким і посіченим.

Завдяки інноваційним технологіям Lebel Cosmetics пропонує універсальні засоби для догляду за шкірою голови і волоссям. В результаті процедури шевелюра готова до подальших несприятливих впливів (забарвлення, випрямлення, завивка). Локони не ризикують отримати згубні руйнування. А також процедура обіцяє відновити вже порушену структуру.

Продуктова лінійка «Щастя для волосся» містить 7 засобів, насичених корисними компонентами:


 • протеїни;
 • вітаміни;
 • мінерали;
 • цераміди;
 • ліпіди.

Первинний вплив (почергове застосування 4 засобів) забезпечить глибоку регенеруючу дію. Кожен засіб проникає в товщу волосся, виробляючи ефективне відновлення. Наступні 2 кроки (5 і 6 засіб) призначені для створення здорової ліпідної оболонки. Завершальний гель усуває проблему перхоті, живить, зволожує.

До і після процедури

Свідчення до застосування комплексу «Щастя волосся»

Такий догляд прекрасно приймається будь-яким волоссям, але в деяких випадках його застосування просто необхідно:

 • Волосся, не вкладається в зачіску, погано розчісується.
 • Пряді постраждали від знецінення, крейдування, фарбування, завивки, та інших перукарських процедур.
 • Перед поїздкою морю, де неминучий контакт із солоною водою, агресивним сонцем, високою температурою повітря. Застосовуй хоча б частину коштів на відпочинку, і тоді твоя зачіска буде виглядати бездоганно, а додому ти повернешся з шикарною шевелюрою. І звичайно, зроби процедуру після повернення.
 • Волосся втратило привабливість через хворобу, прийом ліків, гормональний збій або стрес. Ти здивуєшся, як вони швидко відновляться.


Фото автора Jean-Daniel Francoeur: Pexels

 • Поганий стан шкіри голови свербіж, запалення, перхоти. Багатоступеневий суперухід впорається і з цими проблемами.

Процедура щастя для волосся в домашніх умовах

Новою розробкою косметичного комплексу з Японії є препарат «Абсолютне щастя для волосся». Він найбільш інтенсивно проявляє оздоровчий ефект локонів, впливаючи на них на рівні молекулярної будови. За допомогою цього комплексу легко можна досягти здорового блиску, швидкого зросту і омолодження прядею.


Ефект стає помітним вже після першого сеансу. До складу комплексу входять такі компоненти:

 1. Мусс - шампунь, що служить для глибокого очищення і зволоження прядей.
 2. Протеїнова сироватка, що виконує роль активатора відновлення прядей.
 3. Крем, що зміцнює локони і надає їм м'якість і шовковистість.
 4. Засіб, що інтенсивно зволожує локони.
 5. Фіксатор для закріплення отриманого результату.
 6. Засіб, що нормалізує зовнішню структуру прядей.
 7. Засіб, що відновлює гідроліпідний склад. Поживна сироватка.
 8. Засіб, що поповнює амінокислоти і відновлює структурну будову стрижнів прядок.
 9. Засіб, що сприяє утовщенню локонів і їх еластичності.
 10. Фіксатор, що закріплює досягнутий результат шляхом створення захисної плівки.

Пропонуємо ознайомитися: Дешеві вітаміни для волосся від випадання, для росту. Рейтинг кращих вітамінних комплексів в аптеці для жінок і чоловіків. Відгуки

Під час відновлення рекомендується утримуватися від негативного впливу на волосся, або мінімізувати використання плийок, випрямлювачів і фена для волосся. Для підтримки результату, отриманого в салоні, використовуйте крему-концетрати Lebel Cell Silky Lipid 5S і Lebel IAU Cell Melt Lipid 5M один раз на тиждень. Наносьте їх на чисте вологе волосся, залишаючи на прядях на 5-7 хвилин.

Цей комплекс спочатку розрахований на професійне застосування. Однак процедура нанесення засобів лінії «Абсолютне щастя для волосся» не вимагає спеціальних навичок, тому впоратися з нею може і новачок, головне слідувати крокам, зазначеним вище. Тим не менш, сама відхідова лінія буває доступна для замовлення тільки салонам краси, тому складність в її покупці передбачає труднощі. Крім іншого, тільки професійний майстер допоможе досягти повноцінного результату, яким ви будете задоволені.

Умовно вся процедура розділяється на 3 послідовних етапи. Кожен з них важливий для отримання кінцевого результату. Процес відкривають засоби, що глибоко насичують локони корисними речовинами. Потім, шевелюру обробляють масками, що відновлюють зовнішні кордони. Підсумком стає проведення лікування шкіри голови.

Етап 1: відновлення структури


На чисті, злегка віджаті локони наносять сироватку з маркуванням С. Вона відкриває кутикулу, готує волосини до комплексного лікування. Сироватка С також регулює відновлення міжклітинних зв'язків, забезпечує початковий захист, харчування в самому серці волосся, створює умови для найкращого закріплення поживних речовин подальших засобів.

Перший етап процедури «щастя»

Наступним кроком стає нанесення сироватки з маркуванням N. Вона гарантує повноцінне відновлення міжклітинних зв'язків, інтенсивні зволоження, відновлення порушеної структури. Сироватка N дозволяє ефективно нормалізувати баланс вологи глибоко всередині стрижня. Ця обставина говорить про пожвавлення навіть дуже пошкодженої шевелюри.

Наступний крок - нанесення сироватки з маркуванням P. Вона інтенсивно живить волосини, надаючи їм пружність, гнучкість, еластичність. Завершує перший етап фіксуючий склад (Element Fix). Він допомагає зберегти досягнутий результат за рахунок освіти захисної оболонки.

Етап 2: захист і створення чітких кордонів

Другий етап починається з засобу під назвою Gum Lipid 1. Зміцнення ліпідної оболонки - ось його призначення. Воно надовго закріплює отриманий раніше результат, перешкоджаючи вимиванню поживних речовин. Крім того, волосини з його допомогою набувають небувалу м'якість.

Наступний крок із засобом Gum Lipid 2 дозволяє зміцнити і закрити кутикулу, створюючи непорушний бар'єр. В результаті локони отримують гладкість, блиск, здоровий, привабливий зовнішній вигляд.

Етап 3: лікування шкіри голови, стимуляція фолікулів

Завершальний засіб Happiest Relaxing Slime необхідно не просто наносити на шкіру, а й виконувати повноцінний масаж голови протягом 15 хвилин. Завдяки такій технології досягається максимальний ефект. Компоненти гарантовано досягають цибулин, що знаходяться в товщі шкіри. Результатом роботи кошти визнають позбавлення від перхоті, посилення зростання локонів, активне «пробудження» цибулин, що знаходяться в стадії спокою.

Для закріплення результату волосся можна не укладати

Остаточне завершення процедури настає після стандартного миття голови. Сушка феном і укладання причіски проводиться за бажанням. Для закріплення досягнутого лікувального результату краще надати можливість локонам висохнути природним чином.

Спочатку японська розробка призначалася для професійного застосування, але враховуючи популярність процедури, легкість виконання комплекс вийшов за рамки салонного.

У домашніх умовах теж можна зробити «щастя для волосся»

Для отримання максимального ефекту, в особливо складних ситуаціях фахівці радять відмовитися від домашнього використання. У всіх інших випадках самостійне застосування дозволить заощадити гроші, але вимагатиме терпіння, спритності, тимчасових витрат.

До і після домашньої процедури

Застосовувати комплекс просто. Достатньо послідовно наносити всі складові в певній очередності, на деяких етапах виконувати масаж. Ризику для шевелюри при неухильному виконанні інструкцій немає. Ефект же навіть в домашніх умовах помітний відразу.

Неспроста «Щастя для волосся» завойовує таку популярність. Відгуки у процедури переважно позитивні. Незважаючи на високу вартість повного курсу бажаючих здійснити лікування на базі косметики Happiest не зменшується.

Проводити оздоровчі процедури для волосся можна як в салоні, під контролем фахівця, так і вдома. Сеанс виконується в кілька етапів, завдяки послідовності дій локони набувають життєвої сили і пружності.

1 етап

Читайте також:Весільна зачіска пучок: від пів

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND